Wybór promotora i tematu pracy dyplomowej

Obowiązki Studenta

1. W celu wyboru tematu pracy dyplomowej Student kontaktuje się mailowo z wybranym promotorem oraz uzgadnia temat lub zakres tematyczny oraz cel i zakres pracy dyplomowej.
  2. Student pobiera ze strony Wydziału Mechanicznego PK deklarację (link do deklaracji wyboru promotora i tematu pracy dyplomowej), którą następnie otwiera w programie Acrobat Reader, wypełnia oraz zapisuje pod następującą nazwą:
    Nazwisko Imię_AiR_TIwSP_IIst_SS.pdf
    gdzie poszczególne informacje w kolejności oznaczają:
    – Nazwisko Imię,
    – Kierunek Studiów,
    – Specjalność/blok specjalnościowy,
    – stopień studiów,
    – rodzaj studiów (stacjonarne SS/ niestacjonarne SN)Deklaracje zapisane pod inną nazwą nie będą akceptowane (uważa się je za niedostarczone)!!!
  3. Student przesyła wypełnioną deklarację mailowo do Promotora w terminie:15.11.2021r.- studia II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne ) oraz studia niestacjonarne I stopnia –( 3 rok)15.05.2022r.- studia stacjonarne  I stopnia .